Aktualności

30 Kreatywnych Wrocławia 2021 – dziękujemy za zgłoszenia

0

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 7. edycji 30 Kreatywnych Wrocławia. Jak co roku nasi czytelnicy nie zawiedli – w tym roku wpłynęło pond 280 zgłoszeń! Teraz przed nami prawdziwe wyzwanie.

Również w tym roku czytelnicy www.wroclaw.pl i wrocławianie zgłaszali do nas tak pojedyncze zespoły, jak i osoby, które – Waszym zdaniem – zasługują na tytuł Kreatywnego Wrocławia. Teraz kapituła projektu organizowanego przez portal www.wroclaw.pl i miasto Wrocław, ze zgłoszonych kandydatur wybierze laureatów.

Wśród zgłoszeń nie brakuje tak osób na początku swojej drogi zawodowej czy naukowej, debiutantów, jak i wytrawnych uczestników życia naszego miasta w kategorii biznes, kultura/sztuka/dizajn, społeczeństwo/miasto oraz nauka.

Szukaliśmy osób, które angażują się w życie miasta. Wy już ich znacie, teraz my chcemy poznać i zaprezentować czytelnikom, mieszkańcom Wrocławia ludzi aktywnych, którzy swój wolny czas poświęcają na działania na rzecz innych.

Mamy ich – i co dalej?
Teraz będziemy mieli twardy orzech do zgryzienia, żeby wskazać tych najlepszych do miana Kreatywnych, którzy reprezentują:

Biznes
Kulturę/sztukę/dizajn
Społeczeństwo/miasto
Naukę
Potem odszukamy ich w miejscach, gdzie uczą się, pracują, tworzą swoją sztukę czy udzielają się społecznie. Umówimy się na spotkanie, żeby dokładnie wypytać ich o tę działalność, o plany na przyszłość, a także o marzenia, które napędzają ich do kreatywności.

Źródło: https://www.wroclaw.pl/

12 czerwca – zakończenie remontu wiaduktu na ulicy Kowalskiej

Poprzedni Artykuł

Metamorfoza witryny na 60-lecie księgarni Wratislavia

Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej Aktualności