KomunikacjaUrban Card

Jak i gdzie wyrobić URBANCARD EP?

0

Aby otrzymać URBANCARD EP (nowy rodzaj karty UrbanCard) należy złożyć wniosek o wydanie karty osobiście w jednym z 4 Biur Obsługi Klienta URBANCRD lub poprzez stronę internetową www.urbancard.pl/.

* karty UrbanCard wydane przed 8 marca 2018 zachowują swoje dotychczasowe funkcje i ważność. 

Wyrobione karty można odebrać w jednym z Biur Obsługi Klienta po upływie 2 dni roboczych od daty przyjęcia wniosku. W przypadku składania wniosku o kartę imienną należy dołączyć aktualne zdjęcie (np. aktualne zdjęcie do legitymacji szkolnej/studenckiej, paszportu lub dowodu osobistego). Zdjęcie do personalizacji URBANCARD EP można również wykonać (nieodpłatnie) w Biurach Obsługi Klienta URBANCARD.

Wniosek złożony za pomocą strony internetowej wymaga osobistego potwierdzenia w jednym z Biur Obsługi Klienta przez osobę składającą wniosek, poprzez wylegitymowanie się i złożenie podpisu na wniosku. Do wniosku należy dołączyć zdjęcie twarzy w formacie JPEG, PNG, GIF (plik max. do 500 kb)

BIURA OBSŁUGI KLIENTA URBANCARD znajdują się w lokalizacjach:

  • ul. Grabiszyńska 9, 53-501 Wrocław, godziny otwarcia: pn – pt: w godz. 8.00 – 18.00
  • ul. Prusa 75-79, (Biuro Obsługi Pasażera MPK Wrocław), 50-316 Wrocław, godziny otwarcia: pn – czw 08.00-18.00; pt 08.00 – 16.00
  • ul Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław, godziny otwarcia: pn – pt: w godz. 8.00 – 18.00
  • ul. Ładna 1c, 50-353 Wrocław, godziny otwarcia: pn – pt: w godz. 8.00 – 18.00

W każdym z w/w Biur można złożyć wniosek o wydanie URBANCARD, odebrać kartę a także kupić bilety, zgłosić reklamację oraz zagubienie lub kradzież karty.

W przypadku wniosków składanych osobiście miejsce złożenia wniosku o wydanie karty jest jednocześnie miejscem jej odbioru. Na karcie UrbanCard EP można zapisać bilety okresowe, czasowe i jednorazowe.

Jadę do Wrocławia pociągiem

Poprzedni Artykuł

Jak korzystać z karty UrbanCard EP?

Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej Komunikacja