Biznes

Pomoc dla dolnośląskich firm w związku z koronawirusem – bezpłatne webinarium

0

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia zapraszają na bezpłatne webinarium „Wsparcie dla przedsiębiorców w związku z COVID-19”. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godz. 10.

Spotkanie informacyjne online dotyczy m.in. wsparcia rozwoju firm, płynności finansowej i kapitału obrotowego ze środków Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego oraz instrumentów zwrotnych finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Dodatkowo przedstawicielka Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprezentuje informacje o miejskim wsparciu dla firm.

Bezpłatne spotkanie online

Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie internetowej. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: pife@dolnyslask.pl.

Po rejestracji uczestnicy otrzymają link do spotkania. W razie problemów technicznych należy kontaktować się z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami należy poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Webinarium odbędzie się w środę, 18 listopada 2020 r., w godz. 10:00-11.00

źródło woclaw.pl/wiecej

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu w innym terminie

Poprzedni Artykuł

Kolejne nowe autobusy Mercedesa już we Wrocławiu

Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej Biznes