AktualnościKomunikacja

Remonty chodników w całym mieście. Także na moście Zwierzynieckim

0

Miasto prowadzi nie tylko duże inwestycje, ale również te mniejsze jak remonty chodników. Gdzie w ostatnim czasie zwiększono komfort poruszania się pieszych oraz osób niepełnosprawnych?

– Równe i wygodne chodniki powstają w tym roku sukcesywnie przy okazji wielkich inwestycji drogowych takich jak TAT, tramwaj na Popowice czy remont drogi wojewódzkiej nr 342, ale także w ramach mniejszych zadań udało nam się również wykonać to i owo dla poprawy stanu technicznego chodników – napisał na Facebooku prezydent Jacek Sutryk.

W tym roku przeprowadzono remont chodników, który nadzorował Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, na ulicach: Probusa, Narcyzy Żmichowskiej, Bierutowskiej (chodnik wraz peronem przystankowym i oświetleniem), Inżynierskiej, Tymiankowej, Serowarskiej, Studziennej, Kruczej, Poświęckiej, Sołtysowickiej, Daszyńskiego, Karola Miarki, Niedźwiedziej, Jesionowej, Grabiszyńskiej, Paustcha, Głogowskiej, Boznańskiej, Pautscha, Drobnera, Piwnika – Ponurego, wybrane odcinki na Żmigrodzkiej, Jordanowskiej, Wrocławczyka/Polaka.

 

źródło wroclaw.pl/wiecej

fot: ZDiUM

Przy lotnisku budują City Park Wrocław

Poprzedni Artykuł

CBA w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim. Doszło do zatrzymań!

Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej Aktualności