AktualnościBiznes

Wrocławianie stawiają na nowoczesne oświetlenie

0

Ich lampy świecą we wrocławskim zoo, Porcie Gdańsk, na ulicach, stadionach, halach sportowych czy w firmach poligraficznych, gdzie jakość barw ma podstawowe znaczenie. Teraz pracują nad lampami agro, które mają zwiększyć plony. Wrocławska firma Micoled z powodzeniem produkuje oprawy w nowoczesnej i energooszczędnej technologii LED.

Wrocławska spółka Micoled jest dumna ze swojego systemu em-HALA SLIM: przy zaledwie 1 kg masy podstawowego modelu i jego 65 watach mocy, emituje aż 11,3 tys. lumenów. To wydajność na poziomie światowym. Robert Woźniak, prezes Micoled zaznacza, że klienci potrzebują dużej skuteczności świetlnej przy jak najniższym poborze energii i dziś to jest decydujący parametr.

– Jednocześnie musimy pamiętać, do kogo kierujemy ofertę. Na przykład sufity w obiektach wielkopowierzchniowych często mają ograniczoną nośność. Jeśli zastępujemy tradycyjne oprawy lampami LED i mówimy o naprawdę dużych halach, gdzie tych opraw jest kilkaset, w grę wchodzi odciążenie konstrukcji nawet o tony, które można przeznaczyć na inne instalacje – wylicza Robert Woźniak.

Wśród klientów wrocławskiej firmy są między innymi: producent aluminium wyciskanego Hydro Extrusion Poland (około 1000 lamp), drukarnia Bauer Print w Wykrotach (także około 1000 lamp), Port Gdański (ponad 500).

źródło wroclaw.pl/wiecej

Foto:źródło: Micoled

Park Widawski zagospodarowany na nowo

Poprzedni Artykuł

Świąteczna iluminacja rozbłyśnie w Mikołajki

Następny Artykuł

Podobne Artykuły

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej Aktualności